آموزش کار با افزونه ریچ اسلایدر

پس از فعال سازی و نصب افزونه ریچ اسلایدر منوی خاصی به وردپرس اضافه نمی شود. شما می بایست با استفاده از شورت کد هایی که در یک فایل نوتپد درون پوشه افزونه قرار داده ایم مطالب دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یک رشته کد کوتاه در آخر فایل برای شما آماده کرده ایم که با تغییر آی دی دسته بندی میتوانید از همین کد در مطالب و برگه های خود استفاده کنید.

پس از اضافه کردن این قطعه کد مطالب دسته بندی مورد نظر به انتهای مطلب شما اضافه می شوند و در گوگل هم همین مطالب انتخابی شما به صورت اسلایدر به نمایش در می آیند.

اضافه کردن شورت کد های ریچ اسلایدر

درون بخش ارسال مطلب روی گزینه + کلیک کرده و گزینه short code یا کد کوتاه را انتخاب کرده و قطعه کد انتخابی را وارد باکس کنید.

توضیح بخش هایی از شورت کد

1) مشخص کنید مطالب انتخابی از کدام دسته بندی باشد

وقتی در بخش نوشته ها گزینه دسته ها را انتخاب کنید، دسته های خود را مشاهده می کنید. اگر نشانگر موس را روی یکی از دسته ها نگه دارید پایین صفحه لینکی را مشاهده می کنید که از چند بخش تشکیل شده است.
در قسمت category&tag_ID=39 عدد 39 شماره دسته بندی ما است که باید در قسمت cat درون شورت کد وارد کنیم.

2) مرتب کردن مطالب بر اساس تاریخ

در بخش orderby مشخص می کنیم که مطالب بر اساس تاریخ مرتب می شوند.

3) limit مشخص می کند چه تعداد مطلب را نمایش بده

خب بخش آموزش ارسال پست ها با ریچ اسلایدر تموم شد و پس از ثبت مطلب ممکنه با خطای درخواست های json نا معتبر هستند یا … مواجه شوید که این از نسخه وردپرس یا php شما می باشد. جای نگرانی ندارد، مطلب شما ذخیره و ارسال شده است. می توانید مطلب را در سایت مشاهده کنید و حتی برای اینکه یک پیشنمایش از نحوه ایندکس کردن مطلب خود توسط گوگل مطمین و مطلع شوید میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید و آدرس مطلبی که نوشته اید را وارد کنید.

https://search.google.com/test/rich-results

آدرس مطلب خود را همانند تصویر بالا درون باکس url وارد کنید و سپس منتظر بمانید تا صفحه شما آنالیز شود.

توجه داشته باشید که حتما باید دو یا بیشتر از دو محصول در پایین مطلب خود (دسته بندی انتخابی شما) وجود داشته باشد تا در گوگل به خطا نخورید و به صورت اسلایدر نمایش داده شود.

پس از آنالیز صفحه توسط گوگل به همچین تصویری می رسید. در صورتی که پیغام ظاهر شده سبز نبوده و خطایی را به شما گوشزد می کند، از طریق پشتیبانی سایت آگاه وب با ما در ارتباط باشید.

آگاه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *